Napište nám - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 12.0.5.22 - občané2011 - spravedlnost pro lidi

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Napište nám

1 komentář


Magdaléna Klimešová
2018-02-12 12:12:37
Dobrý den,

mapujeme dopady legislativních změn hospodaření stran a financování volebních kampaní, především v souvislosti s novelou zákona č. 247/1995 Sb., o sdružování v politických stranách a politických hnutích, a s novelami volebních zákonů.
Už jste měli příležitost v nových pravidlech vést i vyúčtovat volební kampaň, zároveň někteří již začínají chystat návrhy legislativních změn, tudíž nastává vhodná chvíle pro zhodnocení fungování nových pravidel v praxi a pro získání zpětné vazby.

Vnímáme kromě zvýšení transparentnosti a vymahatelnosti pravidel také to, že se objevily některé nedostatky i problémy, které zbytečně komplikují stranám práci. Rádi bychom proto získali přímou zpětnou vazbu od Vás, na které je legislativa namířena. Chceme přispět do projednávání náprav legislativních nedostatků tak, aby zákon efektivně mířil tam, kde to je třeba, a nové změny byly odůvodněné a založené na poznání reálných zkušeností aktérů.

Dotazník, s nímž se obracíme na strany a hnutí, je stručný - jedná se o 10 otázek. Byli bychom velice rádi, pokud byste byli ochotni tématu chvilku věnovat a zodpovědět naše dotazy v online dotazníku (zde: https://goo.gl/forms/kE5GUpSHviEAV5Yt1).
Prezentace výsledků bude anonymizovaná, název strany/hnutí ani Vaše jméno nebudou zveřejněné.

Předem velice děkuji a přeji příjemný den.


S pozdravem
Magdaléna Klimešová
Analytička

tel. +420 605 171 183
magdalena.klimesova@frankbold.org
www.frankbold.org

Frank Bold
Drtinova 10, 150 00 Praha 5, Czech Republic
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky